Şehirler Arası Eşya Depolama için irtibat'a geçiniz.0532 666 09 28Kurumsal Numaramız TÜM TÜRKİYE GENELİNDE ; 0850 302 40 44. İst.0216 419 09 51

Şehirler Arası Eşya Depolama

Şehirler arası eşya depolama nasıl olur öncelikle biraz bilgilendirici bir not düşelim ; Genel olarak şehirler arası ev depolama yapmak isteyen müşterilerimiz kamu personeli oluyor. Bu sebep tayin olduğu bölgeye eşyaların hepsini değilde bir kısmını yada bir çoğunu depolama için bizimle irtibata geçerler.

Ortalama 2 sene görev yapacaksanız ise eğer bu seçeneği değerlendirebilirsiniz. Tabi çocuklu aileler bu konuda daha seçici oluyor. Yinede tercih eden müşterilerimiz var.

Şehirlerarası Ev Eşyası Depolama bölgelerimiz ana merkez olarak İstanbul olarak hizmet vermekteyiz. Tabi İzmir,Ankara,Diyarbakır bölgelerinde'de hizmet veriyoruz.

Şehirler Arası Eşya Depolama için Nasıl bir Yol İzlenir ?

Peki bu hizmeti almak için süreç nasıl işler ve siz ne yapabilirsiniz. Öncelikle anlaştığınız firmanın depolama firması olması çok önemli ve sigortalı olması gerekir.

Bizim bu konuda hem şehirler arası nakliyat hemde şehirler arası depolama hizmetimizden bahsetmek gerekirse hem taşıma firmasının hem depolama firmasının aynı olması gerekir. Sebebine gelince aynı firma ile yapılması sorumluluğu aynı firma yapsın ki sonradan tek bir firma ile iletişimde olun.

Diğer türlü taşıma başka firma depolama başka bir firma yaparsa eşya ile ilgili bir sorun olduğunda herkes bir birine suç atacaktır.

En İyİ EŞya depolama FİrmasI NasIl buluruz ?

En iyi eşya depolama firması nasıl bulursunuz.

Size bir kaç tüyo vermek gerekirse Başka bir şehirde iseniz önceliğiniz kendi bölgeniz olsun ama en iyi depolama firması nerede diye sorarsanız İstanbul Eşya Depolama firmalarını tercih edin.

Buna Ankara ve İzmir dahil olabilir.

Bir diğer husus ise referans isteyin. Depolama yaptıkları müşterilerin nasıl hizmet aldığını ve bunu nasıl öğrenebileceğinizi sorgulayın. Bizim %85 müşterilerimiz  tavsiye müşterilerimizdir.

Çünkü müşterinin ne istediğini nasıl bir hizmet istediğiniz biliyoruz. 

Tam 12 sene aşkın bir süredir şehirler arası depolama ve taşıma işlerimizi kusursuz bir şekilde yapıyor ve devam ediyoruz.

Sizde bu şekilde yaralanmak isterseniz bizimle irtibata geçin ve randevu alın. Şirketimiz garantili ve sigortalı eşya taşıma ve depolama için en uygun firmalardan biri farklı firmalardan değil tek firmadan şehirler arası depolama için hizmet alın. 

 

Şehirler Arası Eşya Depolama Güncel fiyat tablosu ;

Şehirler Arası Ev Eşyası Depolama fiyatlarımız 6 ayda bir yenilenmekte ve değişmektedir.


2019 İlk 6 aylIk Şehİrler arasI FİYAT ÇİZELGESİ ;

Depolama içim geçerlidir,getir götür taşımaları için firma ile iletişime geçiniz.

ParÇa EŞya Depolama200tl

Başlayan Fiyatlarla
  • Sigortalı ve Garantili
  • Sargı ve paketleme
  • Mobilya Sökme ve koruma

2+1 EŞya Depolama400tl

Başlayan Fiyatlarla
  • Sigortalı ve Garantili
  • Sargı ve paketleme
  • Mobilya Sökme ve koruma

3+1 EŞya Depolama600tl

Başlayan Fiyatlarla
  • Sigortalı ve Garantili
  • Sargı ve paketleme
  • Mobilya Sökme ve koruma