Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat talepleri için irtibat'a geçiniz.0532 666 09 28Sigortalı Taşıma ile Kurumsal Numaramız TÜM TÜRKİYE GENELİNDE ; 0850 302 40 44. İst.0216 419 09 51

Bir Şehirden Başka Bir Şehire Adana İstanbul Edirne Bodrum Trabzon Tunceli Samsun Bursa İzmir Tekirdağ Ankara Kayseri Trabzon Tunceli Samsun Diyarbakır Ordu
"81" İlden ile Hizmet Veriyoruz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

İstanbul'dan Türkiye'nin her yerine Yasinoğlu Nakliyat olarak tüm illere hizmet vermekteyiz. Randevu sistemimiz çok basit. Arayın aracınızı ayıralım. 3 gün içinde taşıma ve yeni evinize geçişiniz bizimle daha kolay ve profesyonelce yapılsın. İşini bize bırakın. Sizin istediğiniz taşıma potansiyeli ve zamanında teslimat tam aradığınız yerdesizin...

Şehirler arası nakliyat işini bize bırakın sizin istediğiniz taşıma potansiyeli ve zamanında teslimat tam aradığınız yerdesizin.

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları haftalık araç sevkıyatları ile nakliye hizmetine devam ediyoruz. İstanbul, İzmir, Adana, Ankara gibi başlıca merkezi noktalardan haftalık eşya sevkıyatı ile sistemli ev taşıma işlemleri profesyonel şekilde sürdürüyoruz. Yasinoğlu nakliyat adını şehirler arası nakliyat hizmetleri ile söz ettirmenin gururu ile müşteri memnuniyetine değer ve önem veriyoruz.

İstanbul Şehirler arası nakliyat bilgi almak için bize Whatsapp 0532 666 09 28 telefon'u üzerinden tıklama yaparak detayları yazarsanız net fiyat alabilirsiniz. İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat tayin yoğunluğu sebebiyle telefonlarımız meşgul olabilir. Eğer ulaşamaz iseniz bizi mesaj yolu ile ulaşın biz size en kısa sürede dönüş yapalım.

DİKKAT !!! YAZ SEZONU BOYUNCA İSTANBUL İZMİR,ANKARA, ANTALYA ,ÇANAKKALE SEFERLERİMİZ HAFTA'DA 3 KERE ARAÇ ÇIKIŞLARI İLE YAPILMAKTADIR.

Hafta Sonu  Ev Taşıma Yasak mı?

Hafta sonu  ev taşıma yasakmı değil mi evet bu soru sık sık soruluyor. Taşıma işlemleri için taşıma yasak değil özellikle şehir içi taşımalar serbest ama şehirlerarası evden eve nakliyat için taşınan kişilerin  izni olması gerekir ve buda genelde valilik izni ile mümkün taşıma yapacak firma ile yaptığınız sözleşme ile gerekli izinleri alabilirsiniz.     

Şehirler Arası Nakliyat

Bir nakliye firmasından beklenen aslında çok basit bir taşıma işlemi olarak gözükür ama işin aslı öyle değildir. İstanbul'dan şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti bildiğiniz nakliye hizmetlerinden çok farklıdır. Evet müşteri en iyisini ve en uygununu ister. Fakat fiyatı düşürdükçe kalitenin düştüğünün farkına taşıma yapılırken varır. Ama iş işten geçmiş olur. Sizde korsanlardan uzak durun kurumsal ve profesyonel firmalar ile tanışın ve taşının.

İstanbul şehirler arası nakliye hizmeti için son model araçlar ve ekipmanlar ile müşterilerimizi "Nasıl memnun ederiz? ve ne gibi bir geri dönüşüm sağlarız?" sürekli tartışıp yeniliklerle çalışmaya devam ediyoruz. Evinizi taşıtacağınız firma ve elemanlar çok önemli olmaktadır. Beraber ekonomik koşullarda önemli hem müşterinin hemde hizmet veren firmanın tatmin olacağı rakamlar üzerinde yoğunlaşıyoruz.

Ev taşımak, eziyet olmaktan çıktı. Yeni çıkan yöntemler ve bu işin uzman elemanları, ev taşıma işini, "şipşak" hallediyorlar. Özellikle İstanbul şehirler arası nakliyat sektöründe, asansörlerin kullanılması, ev taşıma işini son derece pratik hale getirmiştir.

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT BİRİNCİ AŞAMA HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ EKSPER HİZMETİDİR

Eksper hizmeti,  şehirlerarası evden eve nakliyat işinin ilk aşamasıdır. Yapılacak işin programını belirleme, evdeki eşyalar için gerekli kapalı kasa araç, paketleme sistemi ve gerekli paketler, gerekli olan elemanlar ve gerekli olan asansör sistemi, eksper hizmetinde belirlenmektedir. Taşıma ücretinin müşteri tarafından onaylanmasıyla, isteğe bağlı olarak sigortalama hizmeti verilmektedir. Sigortalama hizmetinde, eşyaların fotoğrafları çekilmektedir.

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI NAKLİYE PROFESYONEL EVDEN EVE NAKLİYAT PAKETLEME

 Profesyonel paketleme hizmetinde, öncelikle dikkat edilen şey; bu işte uzman olan kişilerin tercih edilmesidir. Bu işte uzman olan kişilerle çalışan firmamız, özel paketleri temin ettikten sonra, işin uzmanı olan elemanlarımız ile işe koyulmaktadır.

Hassas paketlerin paketlenmesinden sonra, kaba eşyaların paketlenmesine geçmektedir. Mobilya, beyaz eşya ve benzeri eşyaları, balonlu naylonlarla paketledikten sonra, asansöre yüklemek için özel olarak hazırlanmaktadır.

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT'TA ASANSÖRLÜ NAKLİYAT FİRMALARI VE ÜCRETLERİ

Evden eve nakliyat hizmetinde, asansöre yükleme hizmeti için, asansör kapalı kasa araçlara yanaştırılır. Daha sonra, asansör vasıtasıyla, önce kaba eşyalar kapalı kasa araçlara yüklenir. Daha sonra ise hassasiyetine göre eşyalar yüklenmeye başlar. Asansör yükleme hizmetinde, asansör, evinizin boş kısmına kurulur.

Bu kısma kurulan asansörden eşyalar itina ile indirilmeye başlar. İndirme işleminde şehirler arası  nakliyat fiyatları hizmetinin en kalifiye elemanları tercih edilmektedir. Asansörlü taşıma işinin başarılı ve etkili olması için, en iyi asansör aracı ve en iyi elemanlar tercih edilmektedir. ORTALAMA FİYATLARI ;400 TL asansör içindir. Şehirler arası nakliyat ücretleri hizmetimizde mevcuttur.

✅Eşya Taşıma Garantili Mobilya Sökme Takma
✅ 7/24 İletişim 0532 666 09 28
✅ Asansörlü Taşıma Uzman Ekipler
✅ Tüm TÜRKİYE geneli: Şehirler Arası Nakliyat

Her Keseye Uygun Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları için Arayın.


Fİyat Tablosu

Fiyatlarımız Standart eşya için belirtilmiştir. Eşya ve kat durumunu göre değişkenlik gösterebilir.

ÖZEL TAŞIMA6000tl

Tıkla Ara
 • 1 Günde Teslimat
 • Komple Paketleme
 • Mobilya Sökme Takma
 • Garantili ve Uzman Elemanlar

ParÇa EŞya2000tl

Tıkla Ara
 • 3.Gün İçinde Teslimat
 • Komple Paketleme
 • Mobilya Sökme Takma
 • Garantilive Uzman Elemanlar

EŞya depolama350 tl

Tıkla Ara
 • 2.Gün İçinde Depolama
 • Rutubetsiz ve Güvenlikli
 • Profesyonel Elemanlar
 • Sadece İstanbul'un Her Yerinde

 

Şehirler arası nakliyat fiyatları tablosu güncellendi. Sizde Türkiye geneli taşıma ücretlerini öğrenmek istiyorsanız https://sehirlerarasievdenevenakliyat.bbs.tr/sehirler-arasi-nakliyat-fiyatlari.htmlTIKLAYIN

ŞEHİRLER ARASI ASANSÖRLÜ EV EŞYASI TAŞIMA

Asansörden eşyaların indirilmesi işi, yükleme işi gibi, itina ile gerçekleştirilmektedir. Asansör hizmetini başarılı ve etkili olması için, işin uzmanı elemanlarımız, belli bir program gerçekleştirir. Eşyalar, aynı hassasiyetle yeni adrese indirilir. Yeni adrese indirilme aşamasından sonra, evin içerisinde döşeme yapılması için, isteğe bağlı olarak, eleman temin edilmektedir.

Evden eve nakliyat sektöründe başarılı sonuçlar elde eden İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmeti, oldukça başarılı sonuçlar elde etmektedir. Taşıma işinde, eşyalarınızın zarar görmemesi için, en iyi yöntemler tercih edilmektedir.

İSTANBUL ŞEHIRLER ARASI NAKLİYAT NASIL BİR ÇALIŞMA SUNUYOR

Örneğin ; İstanbul Şehirlerarası arası nakliyat talebiniz var ve firma arayışı içindesiniz. Yasinoğlu Nakliyat ile görüştünüz öncelikle bizi tercih etmenizi sağlayan faktörlerden biri kurumsal ve profesyonel nakliyat hizmeti vermemiz kaliteli malzeme ve ev taşıma araçları ile müşteri memnuniyeti sağlamamız müşterilerin bizi seçmesi için yeterli oluyor.

Bir diğer husus işi aldıktan sonra iş takibi ve işin nasıl ilerlediği 3 iş günü içinde İstanbul adana arası evinizi taşıyoruz. Ön ekspertizini Whatsapp üzerinden resimleri müşterilerden isteyip dosya halinde taşımacı arkadaşlara verip kullanacağı araç ve ekipmanları ayarlamasını sağlıyoruz bu sayede zamanında ve yeterli ekipmanla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kaçınılmaz oluyor.

Evden eve nakliyat İstanbul Hizmeti almak için tavsiye aşağıdaki yazımızda ;

Eğer İstanbul şehir içi Evden Eve Nakliyat hizmeti istiyorsanız; Yasinoğlu Nakliyat Evden Eve Nakliyat <<<Bağlantısını tıklayın ve kurumsal bir hizmet için randevu alın. İşini profesyonelce yapan İstanbul'un sayılı firmalarından yasinoğlu ev taşıma firması ile taşınmanın keyfini çıkarın.

Şehirler arası Nakliyat Hizmeti almak için tavsiye aşağıdaki yazımızda ;

Şehirler Arası Nakliyat hizmeti için kurumsal bir hizmet istiyorsanız eğer Ege Şehirlerler arası Nakliyat << bağlatısını tıklayın. Sorunsuz Şehirler arası Nakliyat hizmeti alın. Firma yasinoğlu nakliyat bünyesinde ve genelde Ege Böglesi'ne çalışmaktadır.

Eşya Depolama Hizmeti almak için tavsiye aşağıdaki yazımızda ;

Depolama alanı yaklaşık olarak 2000 metrekare olan ve eşya depolama için özel tasarlanmış kapalı  alan depolama alanları ile şimdi yasinoğlu nakliyat bünyesinde hizmet vermektedir. Genellikle Tayin ve yurt dışına giden müşterilerimizin tercihi İstanbul'un En İyi Eşya Depolama Firması <<Bağlantısını tıklayın temiz ve rutubetsiz bir hizmet içiniz rahat olsun. Eğer Şehirler arası Eşya Depolama <<Hizmeti isterseniz bağlantısını tıklayın.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyat Araştırması Nasıl Yapılır?

Evinizi taşıtacağınız firma önemli olduğu kadar şehirlerarası evden eve nakliyat için size ne gibi hizmetler verebilir bu önemli aslında. Şehirler arası ev taşıma sektöründe insanların fiyat alırken karıştırdığı ve hataya düştüğü en önemli faktör; Kamyoncu ile ev taşıma firmalarının fiyatlarıdır.

Daha açıklayıcı olmak gerekirse; x bir şehirler arası nakliyat firmasının verdiği teklif ile normal bir kamyoncunun verdiği fiyatı kıyaslanması arada yarı yarı fark olmasının sebebi; kamyoncunun malzemesiz, elemansız, profesyonel bir ekip olmadan bu işe kalkışmasıdır. Sonradan müşterilerin falanca firma şu fiyatı verdi siz neden yüksek diyorsunuz, gibi söylemleri ve sonucunda zarar görenin kendi ve eşyaları olmasıdır...

Bu durumda ne yapılmalı? Şehirlerarası evden eve nakliyat  firması araştırırken, kurumsal hizmet veriyorsa yetki belgelerinin olup olmadığını yada eski müşterilerinden referans isteyin. Ev taşıma işini hafife almayın! İşinin ehli düzgün bir mobilyacının sökme takma işlemi yapması demek eşyalarınızın 3 sene değilde 10 sene size hizmet etmesi demektir.

Neden Sadece 3 Şehirler Arası Nakliyat  Fiyat Teklifi Almalıyız ?

Çünkü bu her sektör için geçerlidir. Çok aşırı fiyat araştırması yaparsanız yukarıda yazdıklarım başınıza geleceği büyük ihtimalle dahilindedir. 3 teklif alın ve ne en düşüğü seçin, nede en yükseği ikisinin ortasındaki ortalama fiyatı tercih edin. Çok düşük fiyat size eksiklik getirir. Çok yüksek fiyat sizin cebinizden fazla nakit çıkmasından başka bir şey getirmez. Şehirlerarası evden eve nakliyat her firma ile taşınacağınız bir hizmet bölümü değildir.

Şehirler Arası Nakliyat Firmalarına Dikkat!

Firma hizmeti kadarda ismininde önemli olduğunu unutmayın. Son dönemlerde taklit firmalarda göze çarpmakta biz buna korsan diyoruz. Peki nasıl anlarız korsan olduğuna yada gerçek tüzel firma olduğuna aslında basit ama toplumumuz bunu sorgulamaya yada sormaya çekinmektedir.

Sonuçta şehirlerarası evden eve nakliyat şirketleri hizmet verirken sizden ücret alacak yetki belgesini marka tescilini bile sorun zaten karşı taraftan şu cevap gelirse ( sana'ne benim şirketimin marka tescilinden) alın size korsan firma hiç bir şehirlerarası nakliyat firması bu cevabı vermez veremez.

Şehİrler ArasI Naklİyat Yorumlar

Şehirler arası nakliyat yorumlar kısmını size biraz bahsetmek isteriz öncelikle buna kurumsal firmalar ile başlamak gerekirse internet ortamında işin ehli firmalar çok fazla yorum almazlar. Ortalama 10 tane yorum falan ancak bulursunuz.

Ancak  piyasa içinde ve korsan firmalar yüzler hatta binlerce yorum yaptırıp bilgi kirliliği ve yanlış yönlemdirme yaptırabiliyorlar . Buda müşteri maduriyetlerine sebep oluyor ve sektörü için bir zedelenmeye sebep oluyor.

Peki bu gibi durumlarda ne yapmak gerekir ; Öncelikle firma gerçek kimliği ve referans müşteri isteyin eğer kamu personeli iseniz kendi meslektaşlarınızdan olsun ki genelde aynı meslekten olduğunuz zaman hemen hemen aynı hizmeti alacaksınız.     

 HDI Güvencesü ile Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti veriyoruz

Şehirler arası ev taşıma işlemlerinde sık sık karşılaştığımız sorunlardan biride sigortalı şehirlerarası nakliyat yapılması gerekirken bunu yapmayan firmalar ve sonrasında madur edilen insanların çokluğu nedeniyle her hangi bir sigorta şirketi ile [yol] Genel sigortası yaptırılmasıdır. Sizde olumsuz bir durum yaşamak istemiyorsanız şehirler arası nakliyat yapacak firmadan taşıma sigortası talep edin. Yapılacak sigorta sizin isim ve T.C üzerinden yapılacaktır.

Not : Şehirler arası nakliyat hizmeti almak için 1 hafta önceden randevu alındığı taktirde %10 indirim ve bir çok avantajlı taşınma koşulları sizi bekliyor .

SIKÇA SORULAN SORULAR (S.S.S)

ŞehİrlerarasI ev taŞIma fİyatlarI farklIlIklarI ?

Şehirler arası taşıma için belirli bir fiyat çizelgesi vardır ama mazot ve malzeme gibi giderlerin sürekli artması birde serbest piyasa olması sürekli bir değişikliğe sebep olmakta bu durumlarda çok düşük fiyatlar taşıma sırasında sizi üzecek sorunlar çıkarabilir. Bundan sebep fiyat alırken dikkat etmeniz gereken firmanın sağlamlığı ve kurumsal olması önem teşkil eder.

ŞehİrlerarasI Evden Eve Nakliyat FİyatlarI 2022 Tayİnlerİ ne olur ?

Şehirlerarası ev taşıma fiyatları 2022 tayin döneminde önceden bilmek çok güç ama tecrübe edindiğimiz bir alan olduğu için ortalama eğer akaryakıt ücretleri bu şekilde olursa ev başı 10 bin tl başlayacak evet şimdiden tayin olan polis asker ve tüm kamu personellerine kolaylıklar dileriz. Zor bir süreç olacak ama fiyatları her iki tarafı zorlamayacak şekilde olmasına özen göstermeliyiz.

İstanbul Şehİrler arasI naklİyat İÇİn sÜreÇ nasIl İŞler ?

Merkez nokta olan İstanbul gibi bir şehirde genel olarak araçların çıkış diye tabir ettiği bir bölge olması sebebi ile önemi ciddi derecede çoktur. Süreç tüm eşyaların sarılması paketlemesi mobilya sökülüp marangoz tarafından tekrar montaj edilmesi gerek duyulması halinde mutfak araç gereç gibi eşyaların elbiselerin firma tarafından toplanması ile süre gelen bir hizmettir.

Şehİrler ArasI naklİye'de patpat mı, yoksa battanİye mİ kullanIyorsunuz?

Battaniye kullanımı neredeyse yok denecek kadar az artık firmalar naylon patpat kullanmaktadır. Battaniye sürekli pisliği ve tozu çeker eşyalara zarar verir özellikle koltuk yatak baza gibi kumaş ile kaplı mobilyalarda kalıcı zarara sebep olur. Çekinmeden ne ile sardığını sorun naylon patpat kullanan firmaları tercih edin.

Garantİlİ ve sİgortalI hİzmet nasIl anlaŞIlIr ?

Eşya taşıma işinde firmalar yani kurumsal firmalar genelde sigortalı taşır burada sizi koruduğu kadar kendini ve kazancını da korur. Aslında amaç müşterinin mağdur olmasını engellemektir. Ev taşıma işi de hassas bir süreçten geçtiği için ve şu zamanda alım gücü pahalı olduğundan garantili ve sigortalı taşıma tercih edilmelidir.

ŞehİrlerarasI Evden Eve Naklİyat'ta tIr mI ? yoksa kamyon mu ?

Şehirler arası nakliye bilindiği gibi uzun bir yok olacağı için kesinlikle tır tercih etmeyin uzunlukları 14 metre olan tırlarda ev eşyası içinde sorun teşkil eder genelde savrularak gideceği için kasa içinde eşyaların sürekli bir birine sürtmesi ciddi hasarlara sebep olabilir.
Bunun için tavsiyemiz kesinlikle 6 teker ve 10 teker diye tabir ettiğimiz kamyon türü araçlardır. Keza kasaları ev taşıma için tasarlanmış olanları tercih etmeliyiz.

Şehİrler arasI ev taŞIma İÇİn herkes aynI hİzmetİ verdİĞİnİ İddaa edİyor ?

Serbest piyasa olduğu için herkes aynı hizmeti verdiğini iddaa ediyor ama aslında ezbere kelimeler var nakliyecinin ilk önceliği işi tutmak ve bunun için bir sürü vaadde bulunur. Burada müşteri uyanık olup garanti ve neler yapılacağı konusunda ısrarcı olup alacağı hizmeti tahakkuk edilmesini istemeli.

Şehirler Arası nakliye'de patpat mı, yoksa battaniye mi kullanıyorsunuz?

Battaniye kullanımı neredeyse yok denecek kadar az artık firmalar naylon patpat kullanmaktadır. Battaniye sürekli pisliği ve tozu çeker eşyalara zarar verir özellikle koltuk yatak baza gibi kumaş ile kaplı mobilyalarda kalıcı zarara sebep olur. Çekinmeden ne ile sardığını sorun naylon patpat kullanan firmaları tercih edin.

 

Garantili ve sigortalı hizmet nasıl anlaşılır ?

Eşya taşıma işinde firmalar yani kurumsal firmalar genelde sigortalı taşır burada sizi koruduğu kadar kendini ve kazancını da korur. Aslında amaç müşterinin mağdur olmasını engellemektir. Ev taşıma işi de hassas bir süreçten geçtiği için ve şu zamanda alım gücü pahalı olduğundan garantili ve sigortalı taşıma tercih edilmelidir.

 

ŞehİrlerarasI Evden Eve Naklİyat'ta tIr mI ? yoksa kamyon mu ?

Şehirler arası nakliye bilindiği gibi uzun bir yok olacağı için kesinlikle tır tercih etmeyin uzunlukları 14 metre olan tırlarda ev eşyası içinde sorun teşkil eder genelde savrularak gideceği için kasa içinde eşyaların sürekli bir birine sürtmesi ciddi hasarlara sebep olabilir.
Bunun için tavsiyemiz kesinlikle 6 teker ve 10 teker diye tabir ettiğimiz kamyon türü araçlardır. Keza kasaları ev taşıma için tasarlanmış olanları tercih etmeliyiz.

 

Şehİrler arasI ev taŞIma İÇİn herkes aynI hİzmeTİ verdİĞİnİ İddaa edİyor ?

Serbest piyasa olduğu için herkes aynı hizmeti verdiğini iddaa ediyor ama aslında ezbere kelimeler var nakliyecinin ilk önceliği işi tutmak ve bunun için bir sürü vaadde bulunur. Burada müşteri uyanık olup garanti ve neler yapılacağı konusunda ısrarcı olup alacağı hizmeti tahakkuk edilmesini istemeli.

 

Naklİye konusunda fİyatlar Çok farklI ne yapIlmalI ?

Şehirler arası nakliyat veya şehir içi nakliyat fiyatları farklı olması sebeplerinden biride firmanın gerçek yada tüzel olmasıdır. Siz kurumsal bir A firmasından 5 bin tl fiyat alırken bu firmanın eşya sigortası eleman sigortaları vergi giderleri ile size fiyat sunduğunu unutmayın.
Şöyle örnek verelim . Bir eleman üzerinden sadece günlük maliyeti 320 tl bu senelik olarak değişir.
Ama vergi veya sigorta giderinden hiç bir şekilde kaybı olmayan bir b firması yada kayıtsız çalışan diyelim kişi veya firmanın fiyatı 2500 tl olunca bir anda şaşırıyor ve aynı hizmeti alacağınızı zannediyorsunuz çünkü size aynı vaadlerde bulunuyor.

Bunada örnek vermek gerekirse ; Eleman bırakın sigortayı gidip en yakın kahveden eleman seçiyor tecrübesi var mı ? işi Biliyor mu? gibi aramaksızın rastgele seçiyor.
A firması 320 tl mal olan elemanı yerine b firması bunu 100 tl ile çözüyor ama size iş bilmeyen ve çok sıradan bir taşıma ile zarar görmüş eşyalar kalıyor.